Služby

Zakázková výroba

Přejete-li si zhotovit unikátní šperk jen pro Vás nebo Vaše nejmilejší, bude naším potěšením splnit dle našich možností Vaše představy. Při zakázkové výrobě šperků využíváme ruční výrobu spojenou s moderními technologiemi. Vyrábíme šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata, které dodáme v ryzosti 585/1000, popřípadě ze zlomkového zlata, které si zákazník dodá sám.Výrobky je možno také vybrat z naší předlohy šperků. Pokud se jedná o šperky s přírodními kameny, jsme schopni zajistit téměř všechny druhy od nejdrahžích brilantů přes smaragdy, rubíny, safíry až k ametystům, topazům, olivínům, růženínům, měsíčím kamenům atd., různých kvalit, barev, tvarů , velikostí a brusu.
Spolupracujeme s několika zahraničními dodavateli diamantů, drahých kamenů a perel,  kteří jsou certifikovanými odborníky ve svém oboru. Kvalitu kamenů doprovázíme příslušnými certifikáty.
Pro naši firmu není problém vyrobit také šperky s mořskými (japonské perly Akoya ,tmavé tahitské perly) nebo říčními perlami.

Firemní šperk

Věnujeme se také výrobě firemních šperků, jako jsou například odznaky, přívěsky na klíče a jiné šperky na míru.
Opravy

Někdy se stane že se šperk stálým používáním opotřebuje, pokazí, vypadne kámen nebo ztratí svůj lesk. A to jsme schopni napravit. Nedílnou součástí naší práce je i oprava poškozených šperků.
Zajišťujeme celkovou renovaci šperků i dílčí operace.
Například:

    čištění
    leštění
    rhodiování
    doplnění rytiny
    povrchová úprava - matování
    letování
    úprava velikosti prstenů
    zkracování a opravy řetízku
    lepení perel
    doplnění chybějících kamenů

Opravám předejdete správnou péčí o šperk (viz.péče o šperk). Zajišťujeme záruční i pozáruční servis veškerých u nás zakoupených šperků.

Výkup zlata

(šperky, zlomky, mince nebo zubní zlato aj.) .Tuto službu provádíme na počkání a peníze vyplatíme ihned.

Ceny výkupu jsou aktualizovány a vycházejí z aktuální ceny drahých kovů na světových burzách.